Стрибнути до контенту

Фото

Выбор цвета черепицы и отделки

• Please log in to reply
60 відповідей у цій темі

#21 pav

pav

Шукач

• Пользователи
  • Pip
  • 27 Повідомлень:

Опубліковано 20 July 2008 - 19:10

pav, а поделитель пожалуйста какие еще новые услуги предлагает ОП?
про разводку труб я почитал, может еще что?

меня они ни о чем не информировали.

это вам надо спросить у главного инженера; мне больше ничего не предлагали :(

#22 pav

pav

Шукач

• Пользователи
  • Pip
  • 27 Повідомлень:

Опубліковано 20 July 2008 - 19:19

Выбор цвете штукатурки это отдельная история. Главный инженер отправляет на участок. Тех контроль говорит, что у них никаких образцов покраски нет, и отправляет обратно к инженеру. В итоге выяснилось, что надо было посмотреть уже покрашенные дома и выбрать понравившийся цвет. Это все конечно замечательно, но только среди уже готовых домов никакого выбора нет - пару оттенков желтого цвета и салатовый цвет. Поеду на следующей неделе опять к главному инженеру, как говорится не мытьем так катаньем.....

#23 Alessandro

Alessandro

Олімпієць

• VIP
  • PipPipPipPip
  • 307 Повідомлень:
  • Житиму на:Амстердамська

Опубліковано 23 July 2008 - 14:19

ребята, как вариант, посмотрите на ссылку. Я говорил с главным инженером о возможности приобретения этой черепицы - он не против. Сказал, что сочетание цены-качества оптимальное

http://www.yunona.in.ua/
Саня

#24 Олег

Олег

Олімпієць

• VIP
  • PipPipPipPip
  • 216 Повідомлень:
  • Житиму на:вулиця Римська

Опубліковано 31 July 2008 - 10:06

ребята, как вариант, посмотрите на ссылку. Я говорил с главным инженером о возможности приобретения этой черепицы - он не против. Сказал, что сочетание цены-качества оптимальное

http://www.yunona.in.ua/

А чим ця черепиця відрізняється від тієї, що зараз пропонується в олімпіку? Щодок кольору черепиці, то моя менеджерка сказала, що скоріш за все буде тільки бордовий. яким криті готові вже будинки, інші не можуть бути застосовані, бо на них немає гарантії стійкості кольору, а на цей мовляв є...

#25 gog

gog

Майже житель

• VIP
  • PipPipPip
  • 137 Повідомлень:
  • Житиму на:Амстердамская, уч. 689

Опубліковано 31 July 2008 - 13:08

тот цвет который сейчас на домах я бы назвал темно-коричневым.
я договорился о том что у меня будет красная черепица.

#26 Олег

Олег

Олімпієць

• VIP
  • PipPipPipPip
  • 216 Повідомлень:
  • Житиму на:вулиця Римська

Опубліковано 31 July 2008 - 19:24

тот цвет который сейчас на домах я бы назвал темно-коричневым.
я договорился о том что у меня будет красная черепица.

Тобто Траверзбуд зробить перерахунок і поверне гроші за черепицю?

#27 gog

gog

Майже житель

• VIP
  • PipPipPip
  • 137 Повідомлень:

Опубліковано 01 August 2008 - 14:59

мы договорились что будет черепица того же производителя только красного цвета. а что у вас есть сведения что красная дешевле коричневой?

обычно на такой товар разных цветов идет одна цена или очень схожая. так что я этот вопрос не уточнял.

#28 I R Y N A

I R Y N A

Майже житель

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 70 Повідомлень:
  • Житиму на:Мадридська

Опубліковано 01 August 2008 - 23:18

Всім привіт.
Я згодна, що в проектах багато недоробок. Ми також збираємось багато чого переробляти. До речі зараз ОП почав набагато лояльніше ставитись до деяких змін. Ми наприклад, відмовились від вікон та вхідних дверей, хотіли б щось якісніше. Правда гроші вони не повертають, але можуть їх врахувати за іншу роботу. Нам дозволили закласти 2 вікна, правда вони на боковій стіні (наскільки я зрозуміла проблема може виникнути з переднім фасадом будинку).

Luca, Ви не могли б уточнити на рахунок черепиці. Черепиця фірми "Юнона" - це та, яку нам пропонує ОП чи Ви збираєтесь купляти самі? Якщо самі, то на яких умовах з ОП. Взагалі про полімерпісчяну черепицю відгуки хороші, але звертав хто небудь увагу, що на побудованих будинках вона якось місцями побіліла. Якось дуже швидко, вам не здається?

#29 Alessandro

Alessandro

Олімпієць

• VIP
  • PipPipPipPip
  • 307 Повідомлень:
  • Житиму на:Амстердамська

Опубліковано 01 August 2008 - 23:26

При оформлении договоров по всем изменениям материалов мне пересчитывали стоимость, т.е. я доплачивал разницу в цене приобретения заказанных мною материалов и той ценой за которую бы купил ОП стандартные материалы. Думаю, чтотакой принцип сохранится и дальше.
Саня

#30 I R Y N A

I R Y N A

Майже житель

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 70 Повідомлень:

Опубліковано 05 August 2008 - 19:44

Всім привіт!
Хочу поділитись наступною інформацією на рахунок змін. На даний момент питання змін ми вирішуєм з Сергієм Анатолійовичем (майже постійно знаходиться на об"єкті), правда на щось серьйозне спочатку повинен дати згоду гол. інженер. Сьогодні говорили з ним на рахунок черепиці. Так, дійсно можна покласти свою, але повинна бути тільки полімерпіщана. Вчора дивились на черепицю фірми "Юнона". Порівняно з черепицею ОП, Юнона набагато краща( спеціально взяли одну з ОП). Ціна завода - 96грн. за кв. м. Ціну ОП уточнюєм. Щось біля 70. Ми вирішили міняти. Якщо в когось ще буде бажання - давайте кооперуватись. При купівлі 500 кв.м. завод дає знижку 5%, 1000 - 10% і т.д. Інформація про черепицю на сайті, який вказав Luca.

#31 stolpit

stolpit

Майже житель

• VIP
  • PipPipPip
  • 75 Повідомлень:
  • Житиму на:Madridska Str :) Berezivka

Опубліковано 05 August 2008 - 21:21

Всем привет.
После черепицы появятся новые вопросы: окна, штукатурка. При общении с тех работниками ОП, услышал, что на штукатурку ОП дает гарантию аж...внимательно.... <_< один год(!). Окна хотим с пятикамерным профилем и энергосберегающим стеклом. В итоге, меняем окна и штукатурку. Народ, задумайтесь заранее. Если есть варианты с окнами, или штукатуркой, делитесь. Может стоит даже отдельные топики создать? От себя гарантирую, что как только определимся с этимми вопросами, выложу инфу о фирмах и ценовых предложениях.
_______
Серега

#32 I R Y N A

I R Y N A

Майже житель

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 70 Повідомлень:

Опубліковано 05 August 2008 - 22:06

Так, ми також міняєм вікна та двері. Обійшли багато фірм. Зупинились на 5-ти камерній Veka в ламінації. Завтра зустрічаємся з замірником на об"єкті. Китайські двері також міняєм. Навіть не тому, що по безпечності ніякі, просто не знаєм ні одну людину в кого б вони відкривались нормально через рік. Двері вибрали компанії "Бізон" www.bizon.ua

#33 Olga

Olga

Олімпієць

• VIP
  • PipPipPipPip
  • 204 Повідомлень:
  • Житиму на:Римська

Опубліковано 05 August 2008 - 23:21

А я хочу коричневые окна. По-моему, в сочетании с коричневой крышей вид у дома будет интересней.
Такие окна ОП может сам поставить, или мне нужно найти производителя самостоятельно?

#34 Amber

Amber

Олімпієць

• VIP
  • PipPipPipPip
  • 237 Повідомлень:
  • Житиму на:вул. Мадридська

Опубліковано 06 August 2008 - 16:09

А я хочу коричневые окна. По-моему, в сочетании с коричневой крышей вид у дома будет интересней.
Такие окна ОП может сам поставить, или мне нужно найти производителя самостоятельно?

Скорее всего, самостоятельно, в ОП пока предлагают только белый профиль, еще этот момент не налажен. Мы на днях интересовались этим вопросом.
Инна

#35 I R Y N A

I R Y N A

Майже житель

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 70 Повідомлень:

Опубліковано 06 August 2008 - 16:37

Ми замовили коричневі вікна. Самостійно. Спочатку спробували через ОП, не вийшло. Плюс ми хотіли бути присутніми при замірі вікон для уточнення деталей, в ОП це виявилось неможливим.

#36 gog

gog

Майже житель

• VIP
  • PipPipPip
  • 137 Повідомлень:

Опубліковано 06 August 2008 - 16:48

это вы правильно сделали.
иногда кажется что в ОП никто не делает замеров а просто привозят окна и подгоняют как могут.
в большинстве случаев выходит нормально, но бывает и халтура.
я сфотографировал один из таких домов. полюбойтесь на это уродство.
где по 2 а где даже и по 3 перекладинки добавили.

Приєднаний файл  IMG_1171.jpg   145.35K   40 Кількість завантажень

#37 Amber

Amber

Олімпієць

• VIP
  • PipPipPipPip
  • 237 Повідомлень:

Опубліковано 06 August 2008 - 17:08

<_< Ужас! халтура и экономия на лицо. Это ж как окна уменьшают!

Це повідомлення редагувалось Amber: 06 August 2008 - 17:10

Инна

#38 Olga

Olga

Олімпієць

• VIP
  • PipPipPipPip
  • 204 Повідомлень:
  • Житиму на:Римська

Опубліковано 09 August 2008 - 02:59

Ми замовили коричневі вікна. Самостійно.

Поделитесь координатами, плз. Сейчас производителей много, но интересно услышать рекомендации.

#39 I R Y N A

I R Y N A

Майже житель

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 70 Повідомлень:

Опубліковано 11 August 2008 - 18:26

Ми зупинились на 5-ти камерному профілі Veka. А щодо рекомендацій, буде видно коли встановлять вікна (десь через місяць). Поки що можу поділитись інформацією, яку отримала пі час пошуку вікон.
По-перше ми шукали коричневу ламінацію на коричневому профілі. В такому варіанті ми знайшли профіля: Veka, Kommerling, Salamander, Trocal. По своїм властивостям 5-ти камерні профілі цих фірм не дуже відрізнялись. По зовнішньому вигляду дуже сподобався профіль Veka та Kommerling.

ТОВ Віндзор (Veka) вул.Довнар-Запольського,4 www.windzor.com.ua
"Сонячні вікна" (Veka, Kommerling) пр-т Героїв Сталінграда, 12г www.viknasun.com.ua
"Максимум 21 століття" (Veka, Kommerling) вул. Мельникова, 40 www.maximum21.kiev.ua
"Глассо" (Salamander) б-р Вернадського, 26 www.glasso.com.ua
"Флагман-стиль" (Kommerling) пр-кт Палладіна, 20, офіс 2 тел. 495-19-55
"DB" (Trocal) переулок Чугуєвський, 19-а

Ми зупинились на "Максимум 21 століття". По Veka, Kommerling у них найкращі ціни.

#40 Amber

Amber

Олімпієць

• VIP
  • PipPipPipPip
  • 237 Повідомлень:

Опубліковано 26 August 2008 - 17:41

Взагалі про полімерпісчяну черепицю відгуки хороші, але звертав хто небудь увагу, що на побудованих будинках вона якось місцями побіліла. Якось дуже швидко, вам не здається?

Цвет выгорел практически на всех домах.

Приєднані файли

• Приєднаний файл  P1030722.JPG   142.66K   31 Кількість завантажень

Инна

0 Користувачів читають цю тему

0 користувачів, 0 гостей, 0 анонімних користувачів