Стрибнути до контенту

Фото

Вікна і двері

• Please log in to reply
5 відповідей у цій темі

#1 Олег

Олег

Олімпієць

• VIP
  • PipPipPipPip
  • 216 Повідомлень:
  • Житиму на:вулиця Римська

Опубліковано 25 June 2009 - 20:37

Я планую в гаражі закласти всі вікна крім тих, які виходять за будинок.
У ванні нагорі закладаю вікно, яке виходить на лицеву сторону.
На кухні, замість дверей і вікна хочу зробити подвійні скляні двері, щоби додати освітлення + це будуть основнілітні двері для виходу в двір і на терасу, яку я також хочу збільшити.

Це повідомлення редагувалось Олег: 25 June 2009 - 20:47

#2 Mixa

Mixa

Забудовник

• Пользователи
  • PipPip
  • 49 Повідомлень:
  • Житиму на:вул. Берлінська, 25

Опубліковано 01 July 2009 - 15:38

в мене вітраж 1.8 м на 3.8 м, стандартний проект Олімпіка. вчора подзвонили і представник підрядника, який буде встановлювати вікна каже, що металопластикові вікна такого розміру не витримають вітру і можуть поріскати, через що треба ставити алюмінієві. звичайно за це потрібно доплачувати мені, хоча проект робив Олімпік і він повинен би. або в іншому випадку поставлять металопластикові і не будуть нести відповідальності, якщо вони потріскаються. хтось може підказати чи дійсно таке може статись з вітражем такого розміру. і хотілось би спитати в Олімпіка, чому вони проектують те, що завідомо неякісне, а потім виявивши це хочуть ще взяти з клієнта гроші за свою ж помилку в проектуванні.

#3 Олег

Олег

Олімпієць

• VIP
  • PipPipPipPip
  • 216 Повідомлень:
  • Житиму на:вулиця Римська

Опубліковано 01 July 2009 - 15:46

в мене вітраж 1.8 м на 3.8 м, стандартний проект Олімпіка. вчора подзвонили і представник підрядника, який буде встановлювати вікна каже, що металопластикові вікна такого розміру не витримають вітру і можуть поріскати, через що треба ставити алюмінієві. звичайно за це потрібно доплачувати мені, хоча проект робив Олімпік і він повинен би. або в іншому випадку поставлять металопластикові і не будуть нести відповідальності, якщо вони потріскаються. хтось може підказати чи дійсно таке може статись з вітражем такого розміру. і хотілось би спитати в Олімпіка, чому вони проектують те, що завідомо неякісне, а потім виявивши це хочуть ще взяти з клієнта гроші за свою ж помилку в проектуванні.

А в тебе Гефест?

#4 Roman & Anna

Roman & Anna

Майже житель

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 73 Повідомлень:
  • Житиму на:Вiденьска, уч. 384

Опубліковано 01 July 2009 - 16:18

в мене вітраж 1.8 м на 3.8 м, стандартний проект Олімпіка. вчора подзвонили і представник підрядника, який буде встановлювати вікна каже, що металопластикові вікна такого розміру не витримають вітру і можуть поріскати, через що треба ставити алюмінієві. звичайно

Это правда, что металлопластиковые окна такого размера нельзя делать цельными - они не выдержат нагрузки и могут в один прекрасный день упасть вам на голову. Но их совсем необязательно делать алюминиевыми. Можно сделать три независимые секции, жестко соединенные друг с другом. Попробуйте обратиться в любую оконную фирму - они с радостью сделают вам расчет и объяснят все нюансы.

#5 Mixa

Mixa

Забудовник

• Пользователи
  • PipPip
  • 49 Повідомлень:

Опубліковано 05 July 2009 - 05:44

А в тебе Гефест?

"Елена"

#6 Mixa

Mixa

Забудовник

• Пользователи
  • PipPip
  • 49 Повідомлень:

Опубліковано 05 July 2009 - 05:47

Это правда, что металлопластиковые окна такого размера нельзя делать цельными - они не выдержат нагрузки и могут в один прекрасный день упасть вам на голову. Но их совсем необязательно делать алюминиевыми. Можно сделать три независимые секции, жестко соединенные друг с другом. Попробуйте обратиться в любую оконную фирму - они с радостью сделают вам расчет и объяснят все нюансы.

спасибо!!! но разве я строю дом сам себе или Олимпик со братия подрядчиков и субтеже? меня больше волнует качество работ и правильность проектирования моего дома, тем более что все оплатил наперед и должен получить то, что нарисовано было в проспекте и приемлемое для безопасной жизни без "прекрасных дней"

0 Користувачів читають цю тему

0 користувачів, 0 гостей, 0 анонімних користувачів