Стрибнути до контенту

Фото

СОСТОЯНИЕ ДЕЛ НА ТЕРРИТОРИИ КГ ОЛИМПИК-ПАРК

• Please log in to reply
28 відповідей у цій темі

#21 Alexander454

Alexander454

Олімпієць

• VIP
  • PipPipPipPip
  • 171 Повідомлень:
  • Житиму на:454

Опубліковано 26 2011 - 11:06

Наскільки я зрозуміла текст листа-відповіді з Держ Арх-буд інспекції, то Траверз-буд не порушує правил (див. перечислення в чому), але ж і офіційно не проводить ніяких будівельних робіт ("не виступає ні замовником, ні підрядною чи субпідрядною орг") - тобто нічого не будує!!! Також зверніть увагу, що ліцензія в Траверз-буд закінчується 22.07.2011 року!!!

І звичайно ж строки позову.

Панове, схаменіться. Траверз ніколи і не мав бути забудовником. У нас договори ДОРУЧЕННЯ, що означає, що від нашого особисто імені за дорученням укладені угоди з АМК і т п, на виконання будівельних робіт тощо. дозвіл на будівництво оформлювався безпосередньо на власників ділянок, надзор вписували посадовців АМК та ОП (у кого не АМК - та сама історія)
далі домислюйте самі, які у кого можуть виникати зобов’язання з таких угод.

це просто піпєц, інших термінів не можу знайти

почитайте вдумчиво ваші угоди з траверзом. воно має "організувати" і нє больше :(

#22 Stanislav

Stanislav

Олімпієць

• VIP
  • PipPipPipPip
  • 200 Повідомлень:
  • Житиму на:мадрідська

Опубліковано 26 2011 - 14:28

Панове, схаменіться. Траверз ніколи і не мав бути забудовником. У нас договори ДОРУЧЕННЯ, що означає, що від нашого особисто імені за дорученням укладені угоди з АМК і т п, на виконання будівельних робіт тощо. дозвіл на будівництво оформлювався безпосередньо на власників ділянок, надзор вписували посадовців АМК та ОП (у кого не АМК - та сама історія)
далі домислюйте самі, які у кого можуть виникати зобов’язання з таких угод.

це просто піпєц, інших термінів не можу знайти

почитайте вдумчиво ваші угоди з траверзом. воно має "організувати" і нє больше :(

А Траверз організував? Отож! Гроші на рахунок Траверза перераховували? Отож.

#23 Alexander454

Alexander454

Олімпієць

• VIP
  • PipPipPipPip
  • 171 Повідомлень:
  • Житиму на:454

Опубліковано 27 2011 - 16:52

А Траверз організував? Отож! Гроші на рахунок Траверза перераховували? Отож.

я ж не кажу що траверз нічого не винен, але по суті запиту в архітектуру та їх висновків: замовником виступає не траверз а ми з вами, підрядником виступає не траверз, а АМК со товаріщі. тому, як я розумію, навіть якби на території ОП працювало 1000 будівельників і будинки, школи, готелі та магазини росли як на дріжжях - на такий запит в архітектуру відповідь булаб та сама: таких не знаєм, нічого не роблять.
що саме по собі нічого не значить і ні про що не каже. траверз - невидима прокладка

#24 I R Y N A

I R Y N A

Майже житель

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 70 Повідомлень:
  • Житиму на:Мадридська

Опубліковано 28 2011 - 09:56

я ж не кажу що траверз нічого не винен, але по суті запиту в архітектуру та їх висновків: замовником виступає не траверз а ми з вами, підрядником виступає не траверз, а АМК со товаріщі. тому, як я розумію, навіть якби на території ОП працювало 1000 будівельників і будинки, школи, готелі та магазини росли як на дріжжях - на такий запит в архітектуру відповідь булаб та сама: таких не знаєм, нічого не роблять.
що саме по собі нічого не значить і ні про що не каже. траверз - невидима прокладка

Інформація невідповідає дійсності!
Пояснюю ТРаверс по договорам підряду виступає замовником відповідно доручення(з кліентом), відсутність ТРаверса в якості замовника даказує, що траверс невиконує взяті на себе забов язання щодо організації будівництва. Так траверс прийнявши кошти від клієнта за договором повинен перерахувати їх підряднику він же використав ці кошти не за цільовим призначенням!

#25 I R Y N A

I R Y N A

Майже житель

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 70 Повідомлень:
  • Житиму на:Мадридська

Опубліковано 28 2011 - 09:58

Ви помиляєтесь! По перше для організації будівництва навіть за дорученням потрібна ліцензія!!!!
По друге раніше ТРаверс виступав замовником(2007-2010 рік), а сьогодні ні чому?

#26 Sagaidachniy

Sagaidachniy

Забудовник

• Пользователи
  • PipPip
  • 38 Повідомлень:
  • Житиму на:Берлинская

Опубліковано 28 2011 - 15:55

Наскільки я зрозуміла текст листа-відповіді з Держ Арх-буд інспекції, то Траверз-буд не порушує правил (див. перечислення в чому), але ж і офіційно не проводить ніяких будівельних робіт ("не виступає ні замовником, ні підрядною чи субпідрядною орг") - тобто нічого не будує!!! Також зверніть увагу, що ліцензія в Траверз-буд закінчується 22.07.2011 року!!!

І звичайно ж строки позову.

А як можна щось порушити, нічого не роблячи? Та й дозвіл на будівництво, мабуть вже, закінчився...

#27 gog

gog

Майже житель

• VIP
  • PipPipPip
  • 137 Повідомлень:
  • Житиму на:Амстердамская, уч. 689

Опубліковано 28 2011 - 21:44

Состояние дел в "Олимпик Парк" - часть №4
Ссылка на Youtube: Часть №4

Це повідомлення редагувалось gog: 28 2011 - 21:44

#28 Deemych

Deemych

Олімпієць

• VIP
  • PipPipPipPip
  • 285 Повідомлень:
  • Житиму на:Амстердамская

Опубліковано 31 2011 - 16:29

Встреча руководства с представителем Объединения Инвесторов31.08.2011

Розміщений малюнокСостоялась встреча руководства коттеджного городка "Олимпик-Парк" с представителем Объединения Инвесторов Олегом Хавруком.

В ходе встречи были достигнуты договоренности по совместной деятельности в освещении актуальной ситуации вокруг проекта Олимпик Парк.

Руководством городка приняты обязательства по предоставлению полной и объективной информации по проекту. Олег Хаврук, как официальный представитель Объединения, выразил готовность принимать участие в информировании членов объединения о результатах строительных работ.

---------------------------------------------------------

Олег, можешь подробнее рассказать о результатах этой встречи ?

#29 admin

admin

Администратор

• Головні адміністратори
  • PipPipPipPipPip
  • 520 Повідомлень:

Опубліковано 31 2011 - 19:25

Розказувати особливо немає чого, все як завжди - пообіцяли, що роботи вестись будуть активно і вони регулярно будуть повідомляти про те, наскільки активно, з вказанням точних номерів ділянок та кількості працівників на кожній, щоб ми могли це проконтролювати. Перший інформаційний лист має бути 2 вересня, ми обовязково перевіримо все зазначене в цьому листі.

1 Користувачів читають цю тему

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних користувачів