Стрибнути до контенту

Фото

Літній відпочинок

• Please log in to reply
4 відповідей у цій темі

#1 Олег

Олег

Олімпієць

• VIP
  • PipPipPipPip
  • 216 Повідомлень:
  • Житиму на:вулиця Римська

Опубліковано 11 June 2009 - 16:00

Ми збираємось відпочивати цього року в Криму, селище Мирне, що під Євпаторією (30 км від міста). Знімаємо 3-кімнатну квартиру зі всіма умовами і кондиціонером в тому числі. Вартість складе 45 доларів на день, за умови, що ми зніматимемо з 16 чеврня по 16 липня. А які плани у Вас?

Це повідомлення редагувалось Олег: 11 June 2009 - 16:28

#2 Amber

Amber

Олімпієць

• VIP
  • PipPipPipPip
  • 237 Повідомлень:
  • Житиму на:вул. Мадридська

Опубліковано 11 June 2009 - 20:20

Ми збираємось відпочивати цього року в Криму, селище Мирне, що під Євпаторією (30 км від міста). Знімаємо 3-кімнатну квартиру зі всіма умовами і кондиціонером в тому числі. Вартість складе 45 доларів на день, за умови, що ми зніматимемо з 16 чеврня по 16 липня. А які плани у Вас?

Олег, как же мы ( и ОП ;)) без тебя целый месяц? Я знаю, кто может вздохнуть спокойно на этот период :) Ты хоть ноут с собой берешь? Я могу мониторить твою стройку и отправлять тебе фотки, как буду заезжать в городок.

Тема для меня уже не актуальна- мы только вернулись с отпуска.
Инна

#3 Олег

Олег

Олімпієць

• VIP
  • PipPipPipPip
  • 216 Повідомлень:

Опубліковано 11 June 2009 - 20:24

Олег, как же мы ( и ОП ;)) без тебя целый месяц? Я знаю, кто может вздохнуть спокойно на этот период :) Ты хоть ноут с собой берешь? Я могу мониторить твою стройку и отправлять тебе фотки, как буду заезжать в городок.

Тема для меня уже не актуальна- мы только вернулись с отпуска.

Куди ж я без ноута? Це все-одно, що міліціонер в бані - і без кобури... :)

Ящо вже вернулись, то розказуйте де були, що бачили і скільки за це заплатили.

#4 Amber

Amber

Олімпієць

• VIP
  • PipPipPipPip
  • 237 Повідомлень:
  • Житиму на:вул. Мадридська

Опубліковано 12 June 2009 - 13:25

Куди ж я без ноута? Це все-одно, що міліціонер в бані - і без кобури... ;)

Ящо вже вернулись, то розказуйте де були, що бачили і скільки за це заплатили.

А видели мы горы и море :)
Вернулись из двух недельного отдыха возле Кемера в Турции. Веселая компания- две семьи с детками. Отель хороший Ak-ka Hotels Antedon Deluxe, большая зеленая территория, хорошее питание, для отдыха с детьми - то что нужно. цена приемлемая :) . Так что у нас был ленивый отдых у моря.
Инна

#5 Олег

Олег

Олімпієць

• VIP
  • PipPipPipPip
  • 216 Повідомлень:

Опубліковано 18 June 2009 - 13:40

4 липня 2009 року виїжджаю машиною в Крим. Готовий взяти до 3х попутчиків, які погодяться частково оплатити бензин. Машина нова з клімат-контролем, тому поїздка обіцяє бути більш швидка й комфортна ніж потягом і в той же час обійдеться орієнтовно в ту ж вартість. Запрошуються всі бажаючі, в наявності є навіть 2 дитячих крісла, якщо збираєтесь відпочивати з дітьми. Контактний телефон: 80503310528

1 Користувачів читають цю тему

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних користувачів