Стрибнути до контенту

Фото

У мене от виникло питання з вікнами, прошу допомогти

• Please log in to reply
21 відповідей у цій темі

Голосування: Які вікна Ви собі поставили, або хотіли б поставити? (25 member(s) have cast votes)

Які вікна Ви собі поставили, або хотіли б поставити?

1. Однокамерні західного виробництва (0 голосів [0.00%])

Відсоток голосів: 0.00%

2. Однокамерні українського виробництва (0 голосів [0.00%])

3. Двокамерні західного виробництва (22 голосів [88.00%])

Відсоток голосів: 88.00%

4. Двокамерні українського виробництва (2 голосів [8.00%])

Відсоток голосів: 8.00%

5. Однокамерні з енергозберігаючим склом західного виробництва (1 голосів [4.00%])

Відсоток голосів: 4.00%

6. Однокамерні з енергозберігаючим склом українського виробництва (0 голосів [0.00%])

Голос Гості не можуть голосувати

#21 Alexander454

Alexander454

Олімпієць

• VIP
  • PipPipPipPip
  • 171 Повідомлень:
  • Житиму на:454

Опубліковано 14 2009 - 12:37

друзья, подхожу к моменту установки окон. немогу найти один пост на форуме: кто-то писал о производителе оконного профиля который единственный имеет допуск к установке в медучреждениях Украины (якобы не выделяющий в помещение ничего вредного).
напомните пожалуйста о ком была речь.
как думаете, стоит ли на это обращать внимание? все мы догадываемся как делаются украинские сертификаты, в то же время слабо верится что Шуко или Рехау ядовиты.. кто изучал вопрос поглубже, поделитесь информацией пожалуйста!

какие за и против алюминиевого профиля?

#22 admin

admin

Администратор

• Головні адміністратори
  • PipPipPipPipPip
  • 520 Повідомлень:

Опубліковано 14 2009 - 17:30

друзья, подхожу к моменту установки окон. немогу найти один пост на форуме: кто-то писал о производителе оконного профиля который единственный имеет допуск к установке в медучреждениях Украины (якобы не выделяющий в помещение ничего вредного).
напомните пожалуйста о ком была речь.
как думаете, стоит ли на это обращать внимание? все мы догадываемся как делаются украинские сертификаты, в то же время слабо верится что Шуко или Рехау ядовиты.. кто изучал вопрос поглубже, поделитесь информацией пожалуйста!

какие за и против алюминиевого профиля?

Я собі вибрав словацький профіль інтернова, він так само як і всякі там елітні лінії не містить свинцю, а коштує суттєво дешевше. Мінусом алюмінієвих вікон є їхня дуже висока ціна і терміни виробництва, наскільки я знаю.

1 Користувачів читають цю тему

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних користувачів