Стрибнути до контенту

Фото

Чи можна домовитись з підрядником?

• Please log in to reply
6 відповідей у цій темі

#1 Misha

Misha

Шукач

• Пользователи
  • Pip
  • 6 Повідомлень:
  • Житиму на:Мадридська

Опубліковано 04 2008 - 18:25

Після підписання угод, Олімпік Парк визначає підрядника, який будуватиме будинок. У мене питання.

Чи можна з підрядником домовитись про внесення певних змін в проект (наприклад: підняття вище фундаменту, замурування/переміщення вікон чи дверей у несучих конструкціях та ін.? Як вони реагують на такі побажання? І чи бували випадки, коли пробуєш домовитись про одне, а приїжджаєш, а будують те, що в проекті?

У кого є досвід або інформація, будь-ласка, поділіться.

#2 Deemych

Deemych

Олімпієць

• VIP
  • PipPipPipPip
  • 285 Повідомлень:
  • Житиму на:Амстердамская

Опубліковано 05 2008 - 21:20

Misha,
Договориться на счет изменений можно. Легче всего это сделать при не существенных переделках: расширить окно, не ставить стену (не несущую), сделать шире дверной проем. Известны также случаи, когда изменения вносили по крупному. Но как в одном, так и в другом случае любую инициативу обязательно нужно согласовывать.
На счет контроля - это обязательный пункт. Пренебрегать нельзя.

#3 Олег

Олег

Олімпієць

• VIP
  • PipPipPipPip
  • 216 Повідомлень:
  • Житиму на:вулиця Римська

Опубліковано 06 2008 - 11:25

Misha,
Договориться на счет изменений можно. Легче всего это сделать при не существенных переделках: расширить окно, не ставить стену (не несущую), сделать шире дверной проем. Известны также случаи, когда изменения вносили по крупному. Но как в одном, так и в другом случае любую инициативу обязательно нужно согласовывать.
На счет контроля - это обязательный пункт. Пренебрегать нельзя.

Вони готові міняти багато чого, але одразу попереджають про те, що дані зміни не будуть відображені в проектній документації, відповідно при реєстрації в БТІ Ви очевидно матимете проблеми із реєстрацією. Наскільки великі ці проблеми і як швидко їх можна вирішити я не уявляю, а тому прошу тих, хто стикався відписатися, оскільки питання актуальне практично для всіх присутніх на цьому форумі.

#4 Stanislav

Stanislav

Олімпієць

• VIP
  • PipPipPipPip
  • 200 Повідомлень:
  • Житиму на:мадрідська

Опубліковано 23 Ӧ 2009 - 10:03

Враховуючи перспективу через кілька років або раніше подорожчання газу, я розглядаю варіант джерела опалення котеджу за рахунок електроенергії, а не газу. Що думає Олімпік з огляду на квоту потужності електроенергії для містечка та для кожного котеджа окремо в такому випадку?

#5 Mixa

Mixa

Забудовник

• Пользователи
  • PipPip
  • 49 Повідомлень:
  • Житиму на:вул. Берлінська, 25

Опубліковано 25 Ӧ 2009 - 13:56

Після підписання угод, Олімпік Парк визначає підрядника, який будуватиме будинок. У мене питання.

Чи можна з підрядником домовитись про внесення певних змін в проект (наприклад: підняття вище фундаменту, замурування/переміщення вікон чи дверей у несучих конструкціях та ін.? Як вони реагують на такі побажання? І чи бували випадки, коли пробуєш домовитись про одне, а приїжджаєш, а будують те, що в проекті?

У кого є досвід або інформація, будь-ласка, поділіться.

Я особисто вносив зміни до проекту свого будинку "Елена", а саме: змінював внутрішні стіни, змінював зовнішні стіни на 2-му поверсі, добавляв вікна на 1-му та 2-му поверсі, змінював контури та форму даху будинку, робив ще якісь дрібні переноси та зміни. Спочатку я звернувся до головного архітектора ОП Павла Кукси, узгодив чи це технічно можливо, написав заяву, архітектори і проектанти внесли необхідні зміни до проекту, я оплатив в районі 900 грн за послуги офіційно на рахунок ОП, після чого Кукса передав змінений проект до підрядника, а той в свою чергу повинен вже будувати по новому проекту. Мені теж ОП віддав новий проект будинку зі змінами. Єдиною проблемою може бути доплата за зміни в зв"язку зі збільшенням вартості матеріалів, тобто коли стіну замінюють на вікно, яке дорожче коштує ніж цегла в стіні. В такому випадку треба буде доплачувати різницю, але це повинен порахувати підрядник.

#6 Mixa

Mixa

Забудовник

• Пользователи
  • PipPip
  • 49 Повідомлень:
  • Житиму на:вул. Берлінська, 25

Опубліковано 25 Ӧ 2009 - 14:03

Враховуючи перспективу через кілька років або раніше подорожчання газу, я розглядаю варіант джерела опалення котеджу за рахунок електроенергії, а не газу. Що думає Олімпік з огляду на квоту потужності електроенергії для містечка та для кожного котеджа окремо в такому випадку?

Я думаю, кожен сам повинен задуматись над цим і ставити котли на опалення або дровами або брикетами з соломи, стружки, соняшникового лушпиння і тд. В Європі немає ніде газу підведеного до будинків, все оплення здійснюється в основному дровами, а в горах австрії і швейцарії я бачив готелі, які опалювались мазутом (великий резервуар закопаний в землю), але в основному більшість будинків на дровах або брикетах з різних відходів. Газ в основному використовують на кухні для готування їжі і купують його в балонах. Думаю, нам всім треба починати над цим задуматись, бо знайомі, хто має будинок і опалює його газом, кажуть, що дуже дорого це обходиться вже навіть зараз.

#7 Iryna_Aleksey

Iryna_Aleksey

Майже житель

• Пользователи
  • PipPipPip
  • 64 Повідомлень:
  • Житиму на:Мадридская, 13

Опубліковано 25 Ӧ 2009 - 19:54

.... в горах австрії і швейцарії я бачив готелі, які опалювались мазутом (великий резервуар закопаний в землю).....

А в горах Кавказа дома топятся кизяками :D

0 Користувачів читають цю тему

0 користувачів, 0 гостей, 0 анонімних користувачів